Генеральне консульство України в Чикаго

3, Київ 23:34

Генеральний консул України взяв участь у ювілейному концерті

18 листопада 2013, 18:10

16 листопада 2013 року Генеральний консул України Андрій Праведник взяв участь у ювілейному концерті з нагоди архіпастирського візиту в Чикаго Патріарха Київського і всієї Русі-України Філарета та відзначення 1025-річчя Хрещення Русі-України.

Вказаний захід відбувся у культурному осередку парафії Св. Андрія Первозванного УПЦ-КП (м. Блумінгдейл, шт. Іллінойс). Під час заходу до присутніх з промовами звернулися Патріарх Філарет, представники українського духовенства та діаспори консульського округу установи.

У творчій частині заходу відбувся виступ Капели бандуристів Канади під художнім керівництвом Андрія Дмитровича.

Останні новини

Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з Генеральним секретарем ООН Пан Гі Муном | 25 листопада, 22:39

Президент України подякував Генеральному секретарю ООН за міжнародну підтримку України, яку консолідує ООН та його інституції, зокрема Генеральна Асамблея та Рада Безпеки.

Президент обговорив з керівництвом ЄБРР фінансування реформ в Україні | 25 листопада, 22:37

Президент зустрівся з делегацією Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) на чолі з Президентом ЄБРР Сумою Чакрабарті.

Президент вітає прагнення Литви надати конкретну допомогу Україні на шляху євроінтеграції | 25 листопада, 22:34

Президенти України та Литви під час Сьомого засідання Ради президентів приділили ключову увагу підтримці курсу України на європейську інтеграцію, заявив Президент України Петро Порошенко.

Президенти України і Литви провели Сьоме засідання Ради президентів | 25 листопада, 22:32

24 листопада під час робочого візиту в Україну Президента Литовської Республіки Далі Грибаускайтє відбулося Сьоме засідання Ради президентів України та Литовської Республіки.