Генеральне консульство України в Чикаго

3, Київ 08:18

Генеральний консул України взяв участь у ювілейному концерті

18 листопада 2013, 18:10

16 листопада 2013 року Генеральний консул України Андрій Праведник взяв участь у ювілейному концерті з нагоди архіпастирського візиту в Чикаго Патріарха Київського і всієї Русі-України Філарета та відзначення 1025-річчя Хрещення Русі-України.

Вказаний захід відбувся у культурному осередку парафії Св. Андрія Первозванного УПЦ-КП (м. Блумінгдейл, шт. Іллінойс). Під час заходу до присутніх з промовами звернулися Патріарх Філарет, представники українського духовенства та діаспори консульського округу установи.

У творчій частині заходу відбувся виступ Капели бандуристів Канади під художнім керівництвом Андрія Дмитровича.

Останні новини

Президент України та Прем’єр-міністр Канади обговорили ситуацію на Донбасі та економічну співпрацю | 19 грудня, 22:39

Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з Прем’єр-міністром Канади Стівеном Харпером, під час якої, зокрема, подякував за канадську гостинність впродовж його відвідин Оттави 17 вересня. Стівен Харпер відзначив, що візит Петра Порошенка до Канади був дуже успішний та мав позитивний резонанс у канадському суспільстві.

Президент України провів телефонну розмову з Президентом Казахстану | 19 грудня, 22:38

    Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з Президентом Республіки Казахстан Нурсултаном Назарбаєвим.

Президент України провів зустріч з Міністром закордонних справ Німеччини Франком-Вальтером Штайнмаєром | 19 грудня, 22:33

На початку зустрічі Президент України представив Міністру закордонних справ Німеччини новопризначеного Надзвичайного і Повноважного Посла України у Федеративній Республіці Німеччина Андрія Мельника.

Президент вніс на розгляд Парламенту законопроект щодо відмови України від позаблокового статусу | 18 грудня, 23:00

Президент Петро Порошенко вніс на розгляд Верховної Ради проект Закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо відмови України від здійснення політики позаблоковості". Глава держави визначив цей законопроект як невідкладний для позачергового розгляду Верховною Радою.