Генеральне консульство України в Чикаго

3, Київ 21:12

Генеральний консул України взяв участь у ювілейному концерті

18 листопада 2013, 18:10

16 листопада 2013 року Генеральний консул України Андрій Праведник взяв участь у ювілейному концерті з нагоди архіпастирського візиту в Чикаго Патріарха Київського і всієї Русі-України Філарета та відзначення 1025-річчя Хрещення Русі-України.

Вказаний захід відбувся у культурному осередку парафії Св. Андрія Первозванного УПЦ-КП (м. Блумінгдейл, шт. Іллінойс). Під час заходу до присутніх з промовами звернулися Патріарх Філарет, представники українського духовенства та діаспори консульського округу установи.

У творчій частині заходу відбувся виступ Капели бандуристів Канади під художнім керівництвом Андрія Дмитровича.

Останні новини

Міністр економічного розвитку і торгівлі України: Підтримка закордонних експортно-кредитних агенцій допоможе відкрити дорогу в Україну для приватних інвесторів | 01 лютого, 16:26

Міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус відкрив перший масштабний міжнародний захід для експортно-кредитних агенцій, зацікавлених Україною. Високий рівень Міжнародної конференції «Україна у фокусі: Стратегічна зустріч глобальних експортно-кредитних агенцій і багатосторонніх фінансових інституцій», яку організувала Американська торговельна палата, означає, що інвестори зацікавлені українським ринком.

Україна приєднається до програми ЄС з конкурентоспроможності підприємств малого і середнього бізнесу (COSME) | 13 січня, 22:59

На засіданні у середу, 13 січня, Уряд України прийняв рішення про підписання Угоди з Європейським Союзом про участь країни у програмі ЄС “Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу (COSME) (2014 - 2020)”.