Генеральне консульство України в Чикаго

10, Київ 09:22

Генеральний консул України взяв участь у ювілейному концерті

18 листопада 2013, 18:10

16 листопада 2013 року Генеральний консул України Андрій Праведник взяв участь у ювілейному концерті з нагоди архіпастирського візиту в Чикаго Патріарха Київського і всієї Русі-України Філарета та відзначення 1025-річчя Хрещення Русі-України.

Вказаний захід відбувся у культурному осередку парафії Св. Андрія Первозванного УПЦ-КП (м. Блумінгдейл, шт. Іллінойс). Під час заходу до присутніх з промовами звернулися Патріарх Філарет, представники українського духовенства та діаспори консульського округу установи.

У творчій частині заходу відбувся виступ Капели бандуристів Канади під художнім керівництвом Андрія Дмитровича.

Останні новини

Українські експортери можуть розраховувати на всебічну підтримку з боку МЗС у питанні диверсифікації ринків збуту | 30 вересня, 16:45

30 вересня 2014 р. в приміщенні Міністерства під головуванням Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна відбулося тематичне засідання Ради експортерів та інвесторів при МЗС України, присвячене наданню дієвого політико-дипломатичного сприяння вітчизняним товаровиробникам у питанні диверсифікації ринків збуту.

Президент України продовжив телефонні консультації з Канцлером Німеччини | 29 вересня, 23:30

Президент України Петро Порошенко продовжив телефонні консультації з Федеральним Канцлером Німеччини Ангелою Меркель.

Президент вшанував пам’ять жертв Бабиного Яру | 29 вересня, 23:28

Президент України Петро Порошенко у Національному заповіднику «Бабин Яр» взяв участь у церемонії вшанування жертв трагедії Бабиного Яру.

Президент готовий внести до Парламенту законопроект про заочне засудження правопорушників, які переховуються за кордоном | 26 вересня, 00:30

Президент України Петро Порошенко готовий внести до Верховної Ради законопроект про проведення заочних судових засідань відносно осіб, які переховуються від правосуддя за межами країни.

Виступ Президента України на прес-конференції "Стратегія-2020" | 26 вересня, 00:29

Шановні співвітчизники, панове журналісти!