Генеральне консульство України в Чикаго

3, Київ 09:17

Генеральний консул України взяв участь у ювілейному концерті

18 листопада 2013, 18:10

16 листопада 2013 року Генеральний консул України Андрій Праведник взяв участь у ювілейному концерті з нагоди архіпастирського візиту в Чикаго Патріарха Київського і всієї Русі-України Філарета та відзначення 1025-річчя Хрещення Русі-України.

Вказаний захід відбувся у культурному осередку парафії Св. Андрія Первозванного УПЦ-КП (м. Блумінгдейл, шт. Іллінойс). Під час заходу до присутніх з промовами звернулися Патріарх Філарет, представники українського духовенства та діаспори консульського округу установи.

У творчій частині заходу відбувся виступ Капели бандуристів Канади під художнім керівництвом Андрія Дмитровича.

Останні новини

Павло Клімкін: Ми не допустимо на Донбасі "замороження" чи терористів у владі | 27 лютого, 16:38

 Павло Клімкін: Ми не допустимо на Донбасі "замороження" чи терористів у владі.

Президент України наполягає на звільненні Надії Савченко з російської в’язниці – зустріч з Президентом Міжнародного Комітету Червоного Хреста | 26 лютого, 23:42

Президент Петро Порошенко на зустрічі з Президентом Міжнародного Комітету Червоного Хреста (МКЧХ) Петером Маурером обговорив гуманітарну ситуацію на Донбасі.

Президент відзначив державними нагородами героїв АТО, у тому числі — Дебальцевського плацдарму | 26 лютого, 23:37

Президент Петро Порошенко підписав укази про відзначення державними нагородами військових – учасників антитерористичної операції, у тому числі учасників бойових дій біля міста Дебальцеве Донецької області.

Президент в Еміратах зустрівся з діаспорою: Перемога – наша спільна справа | 26 лютого, 00:26

Президент Петро Порошенко під час відвідання виставки IDEX–2015 у Абу-Дабі поспілкувався з представниками української громади, які вітали Главу держави біля українського стенду.