Генеральне консульство України в Чикаго

3, Київ 22:56

Генеральний консул України взяв участь у ювілейному концерті

18 листопада 2013, 18:10

16 листопада 2013 року Генеральний консул України Андрій Праведник взяв участь у ювілейному концерті з нагоди архіпастирського візиту в Чикаго Патріарха Київського і всієї Русі-України Філарета та відзначення 1025-річчя Хрещення Русі-України.

Вказаний захід відбувся у культурному осередку парафії Св. Андрія Первозванного УПЦ-КП (м. Блумінгдейл, шт. Іллінойс). Під час заходу до присутніх з промовами звернулися Патріарх Філарет, представники українського духовенства та діаспори консульського округу установи.

У творчій частині заходу відбувся виступ Капели бандуристів Канади під художнім керівництвом Андрія Дмитровича.

Останні новини

Світ має пам'ятати уроки минулого і не допустити повторення трагічних подій у сьогоденні - Глава держави | Сьогодні, 20:01

Обов’язок сучасних політиків перед теперішнім і прийдешніми поколіннями - засвоїти уроки історії і не допустити повторення трагедій, подібних Голокосту і Другій світовій війні, наголосив Президент України Петро Порошенко у коментарі з нагоди 70-ї річниці визволення концтабору Аушвіц-Біркенау.  

Президент бере участь у заходах з вшанування пам’яті жертв концтабору Аушвіц-Біркенау в Польщі | Сьогодні, 19:59

Президент України Петро Порошенко з дружиною бере участь у заходах з нагоди вшанування 70-ї річниці звільнення концтабору Аушвіц-Біркенау в польському Освенцимі. Разом з Главою держави до польського Освенциму приїхала колишня ув’язнена концтабору дев’яносторічна Анастасія Гулей та дев’яносторічний учасник боїв за визволення в’язнів концтабору Аушвіц-Біркенау Микола Карпенко.

Президент провів телефонну розмову з Верховним Представником ЄС із закордонних справ Могеріні | Сьогодні, 19:55

Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з Верховним Представником Європейською Союзу із закордонних справ і політики безпеки Федерікою Могеріні.