Генеральне консульство України в Чикаго

17, Київ 03:52

Генеральний консул України взяв участь у ювілейному концерті

18 листопада 2013, 18:10

16 листопада 2013 року Генеральний консул України Андрій Праведник взяв участь у ювілейному концерті з нагоди архіпастирського візиту в Чикаго Патріарха Київського і всієї Русі-України Філарета та відзначення 1025-річчя Хрещення Русі-України.

Вказаний захід відбувся у культурному осередку парафії Св. Андрія Первозванного УПЦ-КП (м. Блумінгдейл, шт. Іллінойс). Під час заходу до присутніх з промовами звернулися Патріарх Філарет, представники українського духовенства та діаспори консульського округу установи.

У творчій частині заходу відбувся виступ Капели бандуристів Канади під художнім керівництвом Андрія Дмитровича.

Останні новини

Виступ Президента України на засіданні Кабінету Міністрів | 11 вересня, 17:47

Вельмишановні Арсенію Петровичу, Олександре Валентиновичу, шановні члени Уряду, голови обласних державних адміністрацій, шановні колеги, шановні телеглядачі.

Коментар Речника МЗС України Євгена Перебийноса на оцінки Уповноваженого МЗС Росії з питань прав людини, демократії та верховенства права К.Долгова щодо окремих аспектів доповіді «Міжнародної амністії» (укр./рос.) | 11 вересня, 17:30

МЗС України позитивно відзначає той факт, що МЗС РФ сприймає доповідь авторитетної правозахисної організації «Міжнародна амністія» як достовірне джерело інформації про події на Донбасі.

Генеральний консул України в Чикаго Андрій Праведник взяв участь у засіданні "Ханнагон-Мінука Ротарі Клаб " (штат Іллінойс) | 10 вересня, 00:03

09 вересня 2014 року Генеральний консул України в Чикаго Андрій Праведник взяв участь у черговому засіданні відомого політичного об'єднання "Ханнагон-Мінука Ротарі Клаб" (шт. Іллінойс).  

Рішення щодо припинення вогню ухвалено задля встановлення миру на Донбасі – Глава держави | 05 вересня, 22:58

Рішення щодо проголошення режиму припинення вогню було ухвалене задля встановлення миру на Донбасі, заявив Президент України Петро Порошенко журналістам у Ньюпорті.