Генеральне консульство України в Чикаго

3, Київ 18:49

Генеральний консул України взяв участь у ювілейному концерті

18 листопада 2013, 18:10

16 листопада 2013 року Генеральний консул України Андрій Праведник взяв участь у ювілейному концерті з нагоди архіпастирського візиту в Чикаго Патріарха Київського і всієї Русі-України Філарета та відзначення 1025-річчя Хрещення Русі-України.

Вказаний захід відбувся у культурному осередку парафії Св. Андрія Первозванного УПЦ-КП (м. Блумінгдейл, шт. Іллінойс). Під час заходу до присутніх з промовами звернулися Патріарх Філарет, представники українського духовенства та діаспори консульського округу установи.

У творчій частині заходу відбувся виступ Капели бандуристів Канади під художнім керівництвом Андрія Дмитровича.

Останні новини

Президент з дружиною поклали квіти до Пам’ятного знаку жертвам Голодомору | Вчора, 16:36

У День пам'яті жертв голодоморів Президент Петро Порошенко з дружиною поклали квіти до Пам’ятного знаку жертвам Голодомору 1932-1933 років біля Михайлівського Золотоверхого собору у Києві.

Президент підписав Указ про присвоєння Героям Небесної Сотні звання Героя України | Вчора, 16:34

Президент України Петро Порошенко підписав Указ про присвоєння Героям Небесної Сотні звання Героя України. Підпис під документом Глава держави поставив під час зустрічі з родинами загиблих активістів.

Президент України продовжив телефонні консультації з Федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель | Вчора, 16:32

Президент України подякував Канцлеру Німеччини за тверду позицію на підтримку України, продемонстровану під час cаміту «Великої двадцятки» у Брісбені. За словами Президента, Україна відчула сильну підтримку з боку країн ЄС, США, Канади та Австралії.

До Дня Гідності та Свободи | 21 листопада, 17:34

21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи.

Коментар з нагоди оприлюднення сьомої доповіді Управління Верховного комісара ООН з прав людини про становище у галузі прав людини в Україні | 21 листопада, 17:31

КОМЕНТАР з нагоди оприлюднення сьомої доповіді Управління Верховного комісара ООН з прав людини про становище у галузі прав людини в Україні (у період 17 вересня - 31 жовтня 2014 р.)