Генеральне консульство України в Чикаго

10, Київ 12:24

Генеральний консул України взяв участь у ювілейному концерті

18 листопада 2013, 18:10

16 листопада 2013 року Генеральний консул України Андрій Праведник взяв участь у ювілейному концерті з нагоди архіпастирського візиту в Чикаго Патріарха Київського і всієї Русі-України Філарета та відзначення 1025-річчя Хрещення Русі-України.

Вказаний захід відбувся у культурному осередку парафії Св. Андрія Первозванного УПЦ-КП (м. Блумінгдейл, шт. Іллінойс). Під час заходу до присутніх з промовами звернулися Патріарх Філарет, представники українського духовенства та діаспори консульського округу установи.

У творчій частині заходу відбувся виступ Капели бандуристів Канади під художнім керівництвом Андрія Дмитровича.

Останні новини

Українські лідери у зверненні до нації висловилися щодо мовної політики, децентралізації влади та амністії для протестувальників | Сьогодні, 00:24

В.о. Президента, Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов і Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк спільно звернулися до нації в прямому ефірі. Вони пообіцяли надати російській мові офіційний статус у тих регіонах, де більшість спілкується російською мовою, передбачити більше повноважень для регіональної влади, а також амністувати тих проросійських активістів, які складуть зброю і звільнять захоплені будівлі. Нижче наводиться текст спільної заяви від 18 квітня ц.р.