Генеральне консульство України в Чикаго

23, Київ 02:38

Генеральний консул України взяв участь у ювілейному концерті

18 листопада 2013, 18:10

16 листопада 2013 року Генеральний консул України Андрій Праведник взяв участь у ювілейному концерті з нагоди архіпастирського візиту в Чикаго Патріарха Київського і всієї Русі-України Філарета та відзначення 1025-річчя Хрещення Русі-України.

Вказаний захід відбувся у культурному осередку парафії Св. Андрія Первозванного УПЦ-КП (м. Блумінгдейл, шт. Іллінойс). Під час заходу до присутніх з промовами звернулися Патріарх Філарет, представники українського духовенства та діаспори консульського округу установи.

У творчій частині заходу відбувся виступ Капели бандуристів Канади під художнім керівництвом Андрія Дмитровича.

Останні новини

Тристороння контактна група Україна-РФ-ОБСЄ провела зустріч у Мінську | Вчора, 22:41

Сьогодні, 22:08 Тристороння контактна група у складі представників України, Російської Федерації та Діючого голови ОБСЄ зустрілася сьогодні у Мінську з представниками сепаратистських груп зі східних областей України. 

Міжнародні експерти розпочали роботу на місці падіння літака «Малайзійських авіаліній» - Президент України | Вчора, 19:23

Президент України Петро Порошенко провів телефонні розмови з Прем’єр-міністром Нідерландів Марком Рютте і Прем’єр-міністром Австралії Тоні Ебботтом.

Президент України у Парламенті: Наш консолідуючий інтерес – єдина європейська Україна | Вчора, 19:21

Президент України Петро Порошенко взяв участь у позачерговому пленарному засіданні Верховної Ради, на якому розглядалась низка важливих для країни питань, зокрема питання вотуму довіри Кабінету міністрів та урядові законопроекти про зміни до держбюджету та Податкового кодексу, які дозволять збільшити фінансування Збройних Сил.

Коментар Президента України щодо роботи Верховної Ради: «Нам потрібна консолідація, а не протистояння» | Вчора, 19:19

Так сталося, що саме на долю нашого покоління випала велика відповідальність – відстояти право на власну незалежну державу, проти якої здійснюється зовнішня агресія.