Генеральне консульство України в Чикаго

, Київ 15:06

Привітання Посла України в США українській громаді Сполучених Штатів з нагоди Великодня

16 квітня, 07:00

Вельмишановна українська громадо,

У цей благословенний час сердечно вітаю всіх вас зі святом світлого Воскресіння Христового!!!

Святий Великдень несе нам довгоочікувану радість, дарує надію та впевненість у завтрашньому дні, поселяє спокій у серцях, укріплює віру та живить душу!

Я впевнений, що будь-які труднощі долаються, якщо в наших серцях живе віра, свобода і любов до рідної землі. Своїми діями ми, українці, довели світові, що ніхто і ніщо не може упокорити єдиний народ, який прагне свободи, єдності та мирного життя у власній державі.

Тож нехай Божа милість та благословення овіють ваші життя, а мир, любов та злагода запанують у ваших оселях.

Зичу вам гарного настрою, козацького здоров'я, сімейного затишку, незмінного успіху та здійснення усіх задумів і бажань.

Хай диво Христового Воскресіння принесе мир на українську землю та надихне всіх нас на добрі та праведні справи.

Христос Воскрес! Воскресне Україна!

З глибокою повагою,

Валерій Чалий

Останні новини

Президент України Петро Порошенко провів зустріч з членами Конгресу США. | 21 червня, 21:14

Глава держави подякував за потужну двопартійну підтримку України з боку Конгресу США у протидії триваючій російській агресії, зміцненні обороноздатності нашої країни та впровадженні внутрішніх реформ.

Президент України Петро Порошенко зустрівся з Міністром торгівлі Сполучених Штатів Америки Вілбуром Россом. | 21 червня, 19:14

Головну увагу під час зустрічі Глава держави зосередив на можливостях активізації інвестиційної діяльності американських компаній в Україні, а також розвитку двосторонньої торгівлі, зокрема у контексті розширення експорту української продукції до США.

Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Директором-розпорядником МВФ Крістін Лагард. | 21 червня, 00:14

Петро Порошенко та Крістін Лагард обговорили стан впровадження структурних реформ в Україні та майбутні заходи, що мають бути реалізовані найближчим часом.

Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки до США провів зустріч із Державним секретарем США Рексом Тіллерсоном. | 20 червня, 23:45

На передодні зустрічі «Великої двадцятки», яка відбудеться у Німеччині, співрозмовники скоординували позиції щодо припинення російської агресії на Донбасі та повернення Криму. У цьому зв'язку Президент представив пропозиції щодо більш активного залучення США до мирного процесу на Донбасі. Під час зустрічі було домовлено продовжити консультації з метою вироблення спільних кроків.