Генеральне консульство України в Чикаго

, Київ 23:39

У ході публічного заходу громадської організації “Global Minnesota” і Школи публічної політики Хампрі Посол Валерій Чалий розповів про українсько-американські відносини, розвиток українcької економіки та геополітичні аспекти російської агресії

16 травня, 06:38

У своїй промові Посол виокремив виклики з якими доводиться стикатися Україні. Наша країна продовжує боротьбу з Росією та її маріонетками на Сході, відстоює свою позицію щодо незаконної окупації Криму, а також вживає безпрецедентні заходи з імплементації реформ у всіх сферах державної діяльності.

Щодо гібридної війни Росії у Східній частині нашої країни Посол Чалий наголосив, що Україна активно шукає мирного розв’язання шляхом імплементації положень Мінських домовленостей, а також намагається захистити себе з використанням правових інструментів численних конвенцій та угод у рамках ООН. Водночас, після двох років після Мінську Росія не виконала жодного положення зі взятих на себе зобов’язань. Посол відзначив, що режим припинення вогню, який зазвичай “переважно фіксується” спостерігачами, в реальних умовах означає від десяти до сотень обстрілів щодня. Валерій Чалий наголосив, що згуртовані українські патріоти воюють не лише за свою країну, чи за власний цивілізаційний вибір, натомість вони захищають Європу та борються за відновлення міжнародного правопорядку.

У ході свого виступу Валерій Чалий презентував відчутні результати процесу всеохоплюючої трансформації України – окреслив прогрес зі створення та становлення міцних демократичних інституцій в нашій державі, відзначив масштабну орієнтовану на бізнес кампанію з дерегуляції економіки, створення інноваційної електронної системи державних закупівель, а також ефективно функціонуючої антикорупційної системи, запровадженої за кращими міжнародними практиками.

Особлива увага була приділена питанню відновлення економіки нашої держави, а також новим бізнес можливостям для іноземних інвесторів в Україні.

Останні новини

Посол України в США Валерій Чалий привітав українську команду учасників міжнародної олімпіади з робототехніки FIRST GLOBAL Challenge | 20 липня, 00:46

Команда українських школярів у складі Ігора Жуковського, Iнги Манжуленко, Михайла Корешкова та ментора Надії Владикіної вперше взяла участь у міжнародних змаганнях, які проводилися у Вашингтоні 16-18 липня. Незважаючи на високу конкуренцію серед учасників із 163 країн світу, українці увійшли до двадцятки найкращих, посівши 19-те місце.

Посол України в США Валерій Чалий провів зустріч з народними депутатами України Владиславом Голубом, Оленою Масоріною, Русланом Сидоровичем та Олександром Черненком | 19 липня, 23:35

Народні обранці перебувають у Вашингтоні з метою участі у американській міжнародній програмі професійного стажування “Відкритий світ”.