Генеральне консульство України в Чикаго

, Київ 15:39

Зустріч з громадою шт. Каліфорнія – чудова нагода подякувати за підтримку України

01 жовтня 2017, 18:43

Посол України в США Валерій Чалий разом з дружиною Людмилою Мазукою, дипломатами Генерального консульства України у Сан-Франциско взяв участь в українському фестивалі «Разом до перемоги», який організувала у м. Сакраменто Ukraine Relief разом з українською громадою штату Каліфорнія з нагоди Дня Незалежності України.

Валерій Чалий відзначив важливість діяльності української громади Західного узбережжя у сприянні проведення реформ в Україні, просуванні товарів українського виробництва в США, надсиланні гуманітарної допомоги, лікуванні українських захисників, які отримали поранення в зоні АТО.

Посол також вручив цінні подарунки та почесні грамоти активістам діаспори, які успішно сприяють збереженню та популяризації української освіти та культури в США.

Окрема вдячність була висловлена Національній гвардії Каліфорнії в особі її командувача генерала Девіда Болдвіна за незмінну підтримку української армії та посилення обороноздатності нашої держави.

Особливо позитивне враження у присутніх викликало спеціальне відеозвернення Президента України Петра Порошенка до сотень тисяч українців, що мешкають на Заході США.