Генеральне консульство України в Чикаго

, Київ 04:31

У Вашингтоні відбувся перший показ у США українського художнього фільму «Кіборги. Герої не вмирають»

29 березня, 00:27

Стрічку було показано у Конгресі Сполучених Штатів в рамках дискусії «Російська гібридна війна проти України. Глобальна відповідь на глобальну загрозу», організованої Посольством України в США за підтримки Сенатора Джоні Ернст, члена Комітету збройних сил.

Відкриваючи захід, Посол України в США Валерій Чалий наголосив, що розпочата Росією гібридна війна зараз все більше набуває глобального характеру, а російська агресія проти України стала найсерйознішим викликом демократичним цінностям і міжнародному порядку. У цьому контексті Посол підкреслив ключове значення своєчасної та рішучої міжнародної підтримки України, наданої зокрема зі сторони американських партнерів.

У дискусії після показу фільму взяли участь Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції Марія Іонова, режисер фільму Ахтем Сеітаблаєв та продюсер Іванна Дядюра, які приїхали до Вашингтона, щоби представити американській аудиторії свою військову драму про оборону Донецького аеропорту, а також Герой України Володимир Жемчугов. Модерував дискусію директор УНІС Михайло Савків.