Генеральне консульство України в Чикаго

, Київ 00:19

До 200-річчя з дня народження Тараса Григоровича Шевченка

10 березня 2014, 19:37

Вже традиційно щороку у березні українці у всьому світі вшановують пам’ять геніального українця, справжнього народного поета, пророка та борця за свободу нашого народу - Тараса Григоровича Шевченка.

 

У цьому році ми відзначаємо ювілей  - 200-ту річницю від дня народження великого Кобзаря.

Тарас Шевченко, чи не вперше в українській літературі, став могутнім проявом волі всіх українців, які домагалися права на життя без знущання, приниження та пригноблення. Вся багатогранна творчість митця спиралась на споконвічній мрії українського народу про вільну, незалежну державу.

Півтора століття минуло з того часу, як перестало битися мужнє серце народного поета та революціонера Тараса Шевченка, але його могутня сила таланту, проникливість і глибина думки, гострота слова є безсмертними.

Сьогодні ми можемо впевнено сказати, що пророцтва великого Кобзаря збуваються - ми маємо вільну та незалежну державу, народ якої нарешті може обирати свій власний шлях розвитку.

Хоча зараз Україна переживає непростий, але надзвичайно важливий і цікавий етап свого розвитку, ми впевнені, що ми збудуємо сильну, демократичну та заможну державу.

Хочемо подякувати усім, хто впродовж багатьох років за тисячі миль від України розуміє й пам’ятає творчість Т.Шевченка, передає його безцінну спадщину наступним поколінням українців.

Зичемо кожному з Вас міцного здоров’я, сімейного затишку, достатку, взаємоповаги і любові.

Генеральне консульство України в Чикаго

 

Останні статті

Щодо Дня Соборності та Свободи України | 23 січня 2014, 01:24

У ці дні український народ разом із відданими патріотами України за кордоном відзначають одну з найважливіших дат нашої історії - День Соборності та Свободи України.
Стаття |