Генеральне консульство України в Чикаго

Київ 13:03

Новини

Дата з по

Зустріч Генерального консула Лариси Герасько з українською громадою штату Міннесота | 16 жовтня, 22:40

15 жовтня відбулася зустріч Генерального консула Лариси Герасько з українською громадою штату Міннесота, а також виїзне консульське обслуговування громадян України. Відбувся обмін думками про потреби громади та напрямки співробітництва у найближчій перспективі, зокрема у сфері культури та освіти у суботніх українських школах. Школи будуть долучатися до пілотного освітнього проекту, започаткованого Малою академією наук України. Генеральний консул передала Директору школи навчальні посібники, карти, абетки та українські книги для навчання дітей.Крім того, було відвідано українську греко-католицьку церкву святого Константина та при ній музей українського мистецтва з цікавою колекцією фотографій українських церков з усього світу.Щира подяка усім, хто долучився вчора до нас та за теплий прийом! Слідкуйте за нашою сторінкою щоб дізнатись коли буде наступне виїзне консульське обслуговування в Міннеаполісі.

Відзначення Дня захисника України | 12 жовтня, 22:03

Сьогодні відзначили День Захисника України. Цьогорічне відзначення цього свята відбулося біля пам'ятника "Небесної Сотні та Героїв України" (м.Блумінгдейл, штат Іллінойс). Після поминальної панахиди з промовою виступила Генеральний консул України в Чикаго Лариса Герасько. Дякуємо Голові Парафіяльної Ради St. Andrew Ukrainian Orthodox Church п.Івану Яреську, який постійно надає підтримку в організації цього свята, а також усім тим, хто приєднався до нас сьогодні. Слава Україні!Слава Захисникам України!

Концерт у виконанні Чиказького симфонічного оркестру під керівництвом відомого українського диригента Кирила Карабіца | 12 жовтня, 06:08

10 жовтня у місті Чикаго з величезним успіхом пройшов концерт у виконанні Чиказького симфонічного оркестру під керівництвом відомого українського диригента Кирила Карабіца, а також прийняття та демонстрація фотовиставки «Вражаюча Україна». Захід організований Генеральним консульством України в Чикаго за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ України та сприяння Комітету міст-побратимів Київ-Чикаго. Маестро Карабіц народився в Україні, є головним диригентом Оркестру Великої Британії, 2013 року отримав престижну музичну нагороду Королівської філармонічної спілки. З вітальним словом до гостей заходу, серед яких були представники дипломатичного корпусу, органів влади Чикаго, української громади та артисти, звернулася Генеральний консул України Лариса Герасько. Вона підкреслила важливість популяризації української культури, яка сприятиме глибшому сприйняттю України та її культурної спадщини за кордоном. Україна робить все можливе аби поширити у світі свою культуру та мистецтво. У свою чергу Кирило Карабіц висловив подяку Україні за підтримку та відзначив вагомий внесок українського мистецтва у світову культурну спадщину та побудову української держави. Наступного дня після концерту у центральній місцевій газеті “Chicago Tribune” музичний критик Howard Reich назвав виступ маестро Карабіца вражаючим. Щиро дякуємо усім, хто розділив з нами учорашній вечір наповнений українським духом.  

Відзначення Дня захисника України | 11 жовтня, 22:35

Шановні друзі,запрошуємо усіх на відзначення Дня захисника України та вшанування пам`яті Героїв, які поклали свої життя за Батьківщину. Захід організований Генеральним консульством України в Чикаго та парафією Української Православної Катедри Св. Андрія Первозваного.Відзначення відбудеться з 9:30 до 10:30 а.м. за адресою: 300 W Army Trail Rd, Bloomingdale, IL 60108.

До уваги громадян України! | 10 жовтня, 20:04

Шановні друзі, для запису на прийом необхідно звернутися до Генерального консульства України в Чикаго за номером телефону (312) 642-4388 (ext.111) або надіслати електронного листа на адресу: gc_usc@mfa.gov.uaКонсульський прийом буде здійснюватися з наступних питань:- оформлення та видача паспортів,- оформлення доручень- засвідчення підпису на заяві- реєстрація дітей громадянами України Для оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон слід подати заяву, закордонний паспорт і документ, що підтверджує адресу проживання у США, якісне фото на білому фоні розміром 10х15см (4х6 inches) Вартість складає 40$ та 90$ окремо. Оформлення паспорта дітям до 16 років коштує 40$.Для оформлення довіреності слід подати заяву, дійсний закордонний паспорт та українські ідентифікаційні номери платників податків особи, що оформлює довіреність та особи на яку оформлюється довіреність. В залежності від змісту документа оплата становитиме 30$ та 20$ (немайнова –витребування документів, ведення судових справ) або 60$ та 20$ (довіреність на розпорядження будь-яким майном, генеральна довіреність).Для засвідчення підпису на заяві стосовно дозволу дитині на виїзд за кордон з України у супроводі іншої особи або батька-матері, дозволу на оформлення паспорта тощо, слід подати заяву та дійсний закордонний паспорт. Вартість становить 20$.Для реєстрації дитини громадянином України за народженням один з батьків-громадянин України подає дійсний закордонний паспорт та свідоцтво про народження дитини з апостилем та перекладом на українську мовуУсі документи повинні подаватися заявниками особисто та мають бути підготовлені відповідно до вимог законодавства разом з оплатою.Оплата відбувається шляхом подачі з документами платіжного документа – Money Order. Персональні платіжні документи не приймаються.Додатково з переліком документів, заявами можна ознайомитися на офіційній сторінці консульства https://chicago.mfa.gov.ua