Генеральне консульство України в Чикаго

Київ 12:52

Посол Валерій Чалий відвідав Гарвардський Університет

18 квітня, 23:00

Посол України у США Валерій Чалий на запрошення Професора Сергія Плохія, Директора Українського наукового інституту Гарвардського університету (Ukrainian Research Institute, Harvard University), відвідав Гарвардський Університет (Кембрідж, штат Массачусетс) та виступив перед студентами, викладачами та дослідниками цього всесвітньовідомого закладу.

У своїй промові Валерій Чалий акцентував увагу на перспективах стратегічного партнерства Україна-США та актуальних питаннях зовнішньої політики України. У відповідях на численні запитання аудиторії також були висвітленні хід реформ в Україні та прогнози щодо продовження курсу на європейську та євроатлантичну інтеграцію.

Посол подякував професору Сергію Плохію та професорам Українського наукового інституту в Гарварді за наукові дослідження, які популяризують Україну як незалежну європейську країну та вручив йому годинник спеціального випуску до річниці дипломатичних відносин України та США.

Посол України в США Валерій Чалий провів зустріч із Маршалом Гарвардського Університету доктором Марго Ґілл, під час якої обговорювалися питання співпраці у освітній сфері, зокрема, між провідними університетами України та Гарвардським університетом - найдавнішим у США, та одним із найкращих університетів світу.