Генеральне консульство України в Чикаго

Київ 13:29

Посол Валерій Чалий провів зустріч з Професором Френсісом Фукуямою та учасниками програми Стенфордського університету

25 квітня, 23:06
Посол України в США Валерій Чалий провів зустріч з Професором Стенфордського університету Френсісом Фукуямою та учасниками програми «Ukrainian Emerging Leaders Program» Центру демократії, розвитку та верховенства права Стенфордського університету – Наталею Микольською, Іваном Примаченком та Олександрою Устіновою, а також співробітницею Центру Александрою Джейсон.

Під час зустрічі Валерій Чалий підкреслив важливе значення програми «Ukrainian Emerging Leaders Program» у налагодженні двосторонньої взаємодії у обміні досвідом між Україною та США та у професійній підготовці українського лідерства.

На зустрічі Посол та гості також обговорили сучасну політичну ситуацію в обох країнах та процес проведення реформ в Україні, наголосивши на необхідності продовження курсу на європейську та євроатлантичну інтеграцію та розбудови демократичної системи управління в Україні.

Зі свого боку Френсіс Фукуяма подякував Валерію Чалому за постійну увагу Посольства до підтримки міжнародних навчальних програм та запросив Посла виступити на конференції у Стенфордському університеті, присвяченої питанням сучасної політичної ситуації в Україні.