• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
Оформлення нового закордонного паспорта
Опубліковано 07 вересня 2022 року о 01:24

Загальні положення

До уваги громадян України!

У Генеральному консульстві України в Чикаго запроваджено он-лайн запис громадян України на оформлення паспорту громадянина України для виїзду за кордон!

Щоб скористатися послугою необхідно:

1. Зареєструватись на паспортний прийом.

2. обрати зручний для Вас день/час подачі документів.

3. заповнити та роздрукувати  заяву-анкету;

4. зібрати решту необхідних документів (див. нижче).

5. у призначений день та час відвідати консульський прийом у Генеральному консульстві та подати документи на оформлення паспорта.


Прийом здійснюється в порядку он-лайн черги!   


УВАГА! Документи для оформлення паспортів поштою/online НЕ ПОДАЮТЬСЯ.  


Обмін паспорта громадянина України для виїзду за кордон здійснюється у разі:

- закінчення строку дії паспорта ;

- відсутності вільних сторінок у паспорті;

- непридатності паспорта для подальшого використання (пошкодження);

- виявлення помилки в інформації, внесеній до паспорта;

- зміни прізвища або імені.

Для обміну паспорта заявник (якому вже виповнилось 16 років) особисто подає такі документи:

1.Заповнену заяву-анкету;

2.Паспорт, який підлягає обміну + копію першої сторінки паспорта;

3.Копію документу, який підтверджує адресу проживання особи за кордоном (Driver's License, I-94 Form, last Utility Bill, Lease Agreement тощо);


Консульський збір за обмін паспорта - «Money Orders» «payable to: Consulate of Ukraine» на суму 40 та 90$ (окремо)

Після оформлення особі паспорта її попередній паспорт вилучається та анулюється.

* у разі наявності у паспорті дійсних віз, разом з комплектом документів подається заява-клопотання про залишення старого паспорта (заяву можна заповнити у приміщенні Генерального консульства під час прийому).

Оформлення паспорта замість втраченого/викраденого

1.Заповнену згоду на обробку персональних даних;

2.Копію документу, який підтверджує адресу проживання особи за кордоном (Driver's License, I-94 Form, last Utility Bill, Lease Agreement тощо);

3.Одну фотокартку паспортного розміру (passport-size).

4.Документ (протокол, довідку тощо), виданий компетентними органами США, що підтверджує факт звернення заявника з приводу його втрати або викрадення (police report);

Увага! Оформлення паспорта замість викраденого/втраченого розпочнеться ЛИШЕ ПІСЛЯ підтвердження особи та належності її до громадянства України. У цьому зв'язку документи для перевірки особи та громадянства можна подавати до Генерального консульства БЕЗ ПОПЕРЕДНЬОГО ЗАПИСУ - по вівторках (з 09:00 до 12:00) або середах (з 14:00 до 16:00).

ВАЖЛИВО! Якщо особа, яка заявила про втрату або викрадення паспорта перебуваючи за кордоном, знайшла його, вона зобов’язана протягом доби здати знайдений паспорт для списання та знищення найближчій закордонній дипломатичній установі України.

Для оформлення паспорта дитині, яка не досягла 16-річного віку, батьки - громадяни України, особисто подають такі документи:

1.Заповнену заяву-анкету від імені дитини;

2.Оригінал свідоцтва про народження дитини + копію документа;

* Свідоцтво, видане компетентним органом іноземної держави, має бути відповідним чином засвідчене (проставлений «Apostille» або легалізоване) та перекладене українською мовою (нотаріально засвідчений та апостильований переклад);

3. паспорт дитини (у разі наявності).

4. паспорт того з батьків, хто подає заяву (виключно дійсний паспорт).

4. довідка про реєстрацію дитини громадянином України (у разі якщо дитина народжена поза межами України);

5. Нотаріально засвідчена заява батьків (законних представників) - громадян України про згоду на оформлення паспорта - у разі якщо під час подання документів присутній лише один з батьків (зверніть увагу - якщо заява оформлена нотаріусом на території США, на оригіналі заяви має бути додатково проставлений штамп "Апостиль, який проставляється  в офісі Секретаря штату - Secretary of State); 

Увага! Під час воєнного стану вказана заява є бажаною, але не обов'язковою.

6. фотокартка дитини (10х15 см. або 4*6 inches, портретного формату, на білому фоні, виключно для дітей до 12 років, які не присутні під час подачі документів).

Консульський збір за оформлення паспорта до 16 років - «Money Order» «payable to: Consulate of Ukraine» на суму 40$

УВАГА! ПРИСУТНІСТЬ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ, ЯКІ ДОСЯГЛИ 12-річного віку Є ОБОВ’ЯЗКОВОЮ ДЛЯ ПОДАЧІ КЛОПОТАННЯ ПРО ОФОРМЛЕННЯ НОВОГО ПАСПОРТА. Під час візиту до консульства будуть зняті відцифровані відбитки пальців та здійснено фотографування.

Особа, якій виповнилось 16 років та яка оформлює закордонний паспорт уперше, для оформлення паспорта подає особисто такі документи:

1.Заповнену особисто заяву-анкету ( .pdf , 218.34 Кб );

2.Оригінал свідоцтва про народження + копію документа;

* Свідоцтво, видане компетентним органом іноземної держави, має бути відповідним чином засвідчене (проставлений «Apostille» або легалізоване) та перекладене українською мовою (нотаріально засвідчений переклад);

3.Копію документу, який підтверджує адресу проживання особи за кордоном (Driver's License, I-94 Form, last Utility Bill, Lease Agreement тощо);

4.Копію проїзного документа дитини* або довідки про реєстрацію громадянства України;

Консульський збір за оформлення паспорта після досягнення 16-річчя - «Money Order» «payable to: Consulate of Ukraine» на суму 40 та 90$ (окремо)

У разі виникнення додаткових запитань, будь ласка, звертайтеся на електронну пошту: [email protected]

Оформлення закордонного паспорту у разі зміни прізвища у Генеральному консульстві може бути здійснено виключно у випадку, коли у заявника оформлений у компетентних органах України (органи Державної міграційної служби України або Посольство/Консульство України) дозвіл на виїзд на постійне проживання за кордон, про що проставлено відповідний штамп у закордонному паспорті.

Зразок штампа


УВАГА! Якщо дозвіл на виїзд на постійне проживання за кордон відсутній, оформлення закордонного паспорта на нове прізвище можливе виключно після зміни заявником прізвища у внутрішньому паспорті України, яке може бути здійснено тільки на території України.


Зверніть увагу!

У разі обміну паспорта у зв’язку із зміною прізвища або імені: для громадян України, які мають в паспорті відмітку про постійне проживання в США необхідно (на додаток до основного комплекта документів для оформлення паспорта) надати документ, який підтверджує факт такої зміни (свідоцтво про зміну імені, свідоцтво про шлюб (лише якщо в ньому підтверджено, що прізвище змінено внаслідок шлюбу) тощо. Документ виданий компетентним органом іноземної держави має бути відповідним чином засвідчений (проставлений «Apostille») та перекладений українською мовою (нотаріально засвідчений та апостильований переклад);


УВАГА! Якщо вказаних вище документів та/або штампів у паспорті у Вас немає, Ви можете замовити новий паспорт тільки на те прізвище та ім’я, яке є в наявному паспорті!

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux