• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
Оформлення нового закордонного паспорта
Опубліковано 07 вересня 2022 року о 01:24

УВАГА! Прийом громадян з усіх питань здійснюється за умови попередньої реєстрації в «онлайн черзі».


ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ В "ОНЛАЙН ЧЕРЗІ"


Загальні положення до уваги громадян України!

У Генеральному консульстві України в Чикаго запроваджено он-лайн запис громадян України на оформлення паспорту громадянина України для виїзду за кордон!

Щоб скористатися послугою необхідно:

1. Зареєструватись на паспортний прийом.

УВАГА! 

Запис на прийом здійснюється особисто заявником (за виключенням дітей, віком до 18 років, які можуть бути записані одним з батьків)

Скористатися записом, здійсненим іншою особою не можливо!!!

2. обрати зручний для Вас день/час подачі документів.

3. заповнити та роздрукувати  заяву-анкету;

4. зібрати решту необхідних документів (див. нижче).

5. у призначений день та час відвідати консульський прийом у Генеральному консульстві та подати документи на оформлення паспорта.


Прийом здійснюється в порядку он-лайн черги!   


 УВАГА! Документи для оформлення паспортів поштою/online НЕ ПОДАЮТЬСЯ


 

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ
У зв’язку з завершенням технічної паузи та відновленням прийому заяв від усіх категорій громадян після 18 травня, МЗС надає детальні роз’яснення щодо оновленого порядку отримання консульських послуг згідно з чинним законодавством. Просимо ознайомитися з відповідями на найбільш поширені запитання щодо отримання консульських послуг чоловіками призовного віку (18-60 років): https://mfa.gov.ua/.../rozyasnennya-mzs-shchodo...
👉 Якщо Ви, читачу, — чоловік призовного віку та вже маєте заброньований візит до нашої установи, обов'язково ознайомтеся з відповідями на поширені запитання та візьміть з собою додаткові документи, передбачені для Вашого випадку. 
🙏У разі ж, коли Вам очевидно, що до часу запланованого візиту виконати вимоги законодавства в частині військового обліку Ви, на жаль, не встигаєте, просимо не забути скасувати запис, чим Ви заощадите власний час і кошти, а також надасте змогу отримати у цей час вкрай необхідні послуги іншим заявникам (жінкам, неповнолітнім дітям, особам похилого віку тощо), і дякуємо за небайдужість до потреб інших.


Обмін паспорта громадянина України для виїзду за кордон здійснюється у разі:

- закінчення строку дії паспорта ;

- відсутності вільних сторінок у паспорті;

- непридатності паспорта для подальшого використання (пошкодження);

- виявлення помилки в інформації, внесеній до паспорта;

- зміни прізвища або імені;


Оформлення нового закордонного паспорта здійснюється також у випадку втрати або викрадення попереднього паспорта.


І. Для обміну паспорта заявник (якому вже виповнилось 16 років) особисто подає такі документи:


1. Заповнену заяву-анкету;

2. Заповнену згоду на обробку персональних даних;

3. Паспорт, який підлягає обміну + копію першої сторінки паспорта;

4. Копію документу, який підтверджує адресу проживання особи за кордоном (наприклад, один із наступних документів - Driver's License, I-94 Form, last Utility Bill, Lease Agreement тощо);

5. (у разі наявності) Внутрішній паспорт громадянина України +  копії 1,2 сторінок паспорта або свідоцтво про народження. 

Увага! Якщо оригінали вказаних документів у заявника на руках відсутні - можуть бути подані їх копії. 

6. Один з документів, що підтверджує правові підстави проживання на території США + його копія (наприклад, це може бути: green card, форма І-94  - якщо перебуваєте в США на підставі візи, довідка з місця роботи).

7. Money Orders (окремо) на 40 дол. США та 90 дол. США + їх копії. Увага! В Money Order мають бути заповнені поля "Pay to" - "Consulate General of Ukraine", "Pay from" - прізвище та ім'я заявника англійською мовою.

8. Заповнену та підписану інформацію про ознайомлення


ІІ. Для оформлення паспорта дитині, яка не досягла 16-річного віку, батьки - громадяни України, особисто подають такі документи:


1. Заповнену заяву-анкету від імені дитини;

2. Заповнену згоду на обробку персональних даних дитини. (заповнюється тим з батьків, який подає клопотання);

3. Оригінал свідоцтва про народження дитини + копію документа; Увага! Свідоцтво, видане компетентним органом іноземної держави, має бути відповідним чином засвідчене (проставлений «Apostille» або легалізоване) та перекладене українською мовою (нотаріально засвідчений та апостильований переклад); 

4. паспорт дитини (у разі наявності) + копія 1-ї сторінки;

5. паспорт того з батьків, хто подає заяву (виключно дійсний паспорт) + копія 1-Ї сторінки (У разі, якщо один з батьків змінив ім'я, прізвище або по-батькові і пред'являє паспортний документ, дані в якому відрізняються від запису в свідоцтві про народження дитини - додатково подається оригінал документа про зміну прізвища);

6. довідка про реєстрацію дитини громадянином України (у разі якщо дитина народжена поза межами України);

7. Нотаріально засвідчена заява батьків (законних представників) - громадян України про згоду на оформлення паспорта - у разі якщо під час подання документів присутній лише один з батьків (зверніть увагу - якщо заява оформлена нотаріусом на території США, на оригіналі заяви має бути додатково проставлений штамп "Апостиль, який проставляється  в офісі Секретаря штату - Secretary of State); 

Увага! Під час воєнного стану вказана заява є бажаною, але не обов'язковою.

8. фотокартка дитини (НАДРУКОВАНА, 10х15 см або 4*6 inches, портретного формату, на білому фоні, виключно для дітей до 12 років, які не присутні під час подачі документів).

УВАГА! ПРИСУТНІСТЬ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ, ЯКІ ДОСЯГЛИ 12-річного віку Є ОБОВ’ЯЗКОВОЮ ДЛЯ ПОДАЧІ КЛОПОТАННЯ ПРО ОФОРМЛЕННЯ НОВОГО ПАСПОРТА. Під час візиту до консульства будуть зняті відцифровані відбитки пальців та здійснено фотографування.

Вимоги до фотографії 

9. Копію документу, який підтверджує адресу проживання за кордоном того з батьків, хто подає клопотання,  (наприклад, один із наступних документів - Driver's License, I-94 Form, last Utility Bill, Lease Agreement тощо);

10. Money Order на 40 дол. США  + його копію. Увага! В Money Order мають бути заповнені поля "Pay to" - "Consulate General of Ukraine", "Pay from" - прізвище та ім'я заявника англійською мовою.

11. Заповнену та підписану інформацію про ознайомлення


III. Особа, якій виповнилось 16 років та яка оформлює закордонний паспорт уперше, для оформлення паспорта подає особисто такі документи:

1. Заповнену заяву-анкету;

2. Заповнену згоду на обробку персональних даних;

3. Копію документу, який підтверджує адресу проживання особи за кордоном (наприклад, один із наступних документів - Driver's License, I-94 Form, last Utility Bill, Lease Agreement тощо);

4. (у разі наявності) Внутрішній паспорт громадянина України +  копії 1,2 сторінок паспорта.  

5. Оригінал свідоцтва про народження + його копію. 

6. Один з документів, що підтверджує правові підстави проживання на території США + його копія (наприклад, це може бути: green card, форма І-94  - якщо перебуваєте в США на підставі візи).

7. Money Orders (окремо) на 40 дол. США та 90 дол. США + їх копії. Увага! В Money Order мають бути заповнені поля "Pay to" - "Consulate General of Ukraine", "Pay from" - прізвище та ім'я заявника англійською мовою.

8. Заповнену та підписану інформацію про ознайомлення


ІV. Оформлення паспорта замість втраченого/викраденого

1. Заповнену заяву-анкету;

2. Заповнену згоду на обробку персональних даних;

3. Копію документу, який підтверджує адресу проживання особи за кордоном (Driver's License, I-94 Form, last Utility Bill, Lease Agreement тощо);

4. Документ (протокол, довідку тощо), виданий компетентними органами США, що підтверджує факт звернення заявника з приводу його втрати або викрадення (police report) + копія втраченого паспорта (за наявності);

5. Внутрішній паспорт громадянина України або свідоцтво про народження (якщо документ у заявника на руках відсутній може бути подана його копія).

6. Документ про оплату консульського збору у вигляді Money Orders. Особам від 16 років - окремі  Money Orders на 40 дол. США та 90 дол. США, дітям до 16 років - на 40 дол. США

7. Заповнену та підписану інформацію про ознайомлення

Увага! У разі відсутності внутрішнього паспорта подається документ з фотокарткою, який підтверджує особу заявника (наприклад, дійсне посвідчення водія/Driver's License, green card).

Увага! Оформлення паспорта замість викраденого/втраченого розпочнеться ЛИШЕ ПІСЛЯ підтвердження особи та належності її до громадянства України. Консульський збір за розгляд справи не повертається.

ВАЖЛИВО! Якщо особа, яка заявила про втрату або викрадення паспорта перебуваючи за кордоном, знайшла його, вона зобов’язана протягом доби здати знайдений паспорт для списання та знищення найближчій закордонній дипломатичній установі України.


НЕПОВНІ ПАКЕТИ ДОКУМЕНТІВ ДО РОЗГЛЯДУ НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ!


Увага! До моменту доставки до Генконсульства  Вашого нового паспорта попередній паспорт залишається у Вас. 

При отриманні нового паспорта  попередній паспорт вилучається та анулюється.

* у разі наявності у паспорті дійсних віз, разом з комплектом документів подається заява-клопотання про ТИМЧАСОВЕ залишення старого паспорта (заяву можна заповнити у приміщенні Генерального консульства під час прийому).

Увага! Громадянин України не може мати більше двох паспортів для виїзду за кордон.У разі виникнення додаткових запитань, будь ласка, звертайтеся на електронну пошту: [email protected]

Оформлення закордонного паспорту у разі зміни прізвища у Генеральному консульстві може бути здійснено виключно у випадку, коли у заявника оформлений у компетентних органах України (органи Державної міграційної служби України або Посольство/Консульство України) дозвіл на виїзд на постійне проживання за кордон, про що проставлено відповідний штамп у закордонному паспорті.

Зразок штампа


УВАГА! Якщо дозвіл на виїзд на постійне проживання за кордон відсутній, оформлення закордонного паспорта на нове прізвище можливе виключно після зміни заявником прізвища у внутрішньому паспорті України, яке може бути здійснено тільки на території України.


Зверніть увагу!

У разі обміну паспорта у зв’язку із зміною прізвища або імені: для громадян України, які мають в паспорті відмітку про постійне проживання в США необхідно (на додаток до основного комплекта документів для оформлення паспорта) надати документ, який підтверджує факт такої зміни (свідоцтво про зміну імені, свідоцтво про шлюб (лише якщо в ньому підтверджено, що прізвище змінено внаслідок шлюбу) тощо. Документ виданий компетентним органом іноземної держави має бути відповідним чином засвідчений (проставлений «Apostille») та перекладений українською мовою (нотаріально засвідчений та апостильований переклад);


УВАГА! Якщо вказаних вище документів та/або штампів у паспорті у Вас немає, Ви можете замовити новий паспорт тільки на те прізвище та ім’я, яке є в наявному паспорті!

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux