• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
Пришвидшення доставки паспортів
Опубліковано 07 вересня 2022 року о 01:58

Послуга з  пришвидшення доставки паспортів НЕ Є ОБОВ’ЯЗКОВОЮ ЧАСТИНОЮ  ПРОЦЕСУ ОТРИМАННЯ ПАСПОРТА в Генеральному консульстві України в Чикаго. Пришвидшення доставки – це опція, доступна громадянам У РАЗІ ВЛАСНОГО БАЖАННЯ ЗАЯВНИКІВ.


УВАГА!!! ПРОСИМО НЕ КОРИСТУВАТИСЯ ЦІЄЮ ПОСЛУГОЮ ПОКИ СТАТУС ПАСПОРТА В СИСТЕМІ НЕ ЗМІНИВСЯ НА "ВИГОТОВЛЕНИЙ"! Послуга з  пришвидшення доставки паспортів НЕ Є ОБОВ’ЯЗКОВОЮ ЧАСТИНОЮ  ПРОЦЕСУ ОТРИМАННЯ ПАСПОРТА в Генеральному консульстві України в Чикаго. Пришвидшення доставки – це опція, доступна громадянам У РАЗІ ВЛАСНОГО БАЖАННЯ ЗАЯВНИКІВ.


Генеральне консульство України НЕ Є СТОРОНОЮ УГОДИ між громадянином та компанією DHL та НЕ ВІДПОВІДАЄ за роботу компанії DHL, за ціни послуг компанії DHL, за процес вилучення з загальної партії Вашого паспорта, передачі його кур’єрам та терміни доставки до Генерального консульства. Генеральне консульство ВИКЛЮЧНО приймає від заявників клопотання про пришвидшення доставки паспортів засобами DHL та передає (упродовж терміну 3х робочих днів з дня отримання ПОВНОГО пакету документів) це клопотання в Україну  - до органів та структур, уповноважених на зберігання паспортів, вилучення їх з загальної партії та передачу кур’єрам.


Клопотання про пришвидшення доставки паспортів засобами DHL мають надсилатись до Генерального консульства у відповідності до наведеної нижче процедури. НЕПОВНІ пакети документів до розгляду НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ. У цьому зв’язку просимо УВАЖНО ОЗНАЙОМИТИСЬ З УСІЄЮ ІНФОРМАЦІЄЮ, наведеній у даному розділі.


Паспорт доставляється до Генерального консульства, де має бути зареєстрований і підготовлений до видачі заявнику.


Доставлений засобами DHL паспорт не доставляється на адресу заявника та не пересилається поштою на адресу заявника. Паспорт видається у приміщенні Генерального консульства ВИКЛЮЧНО особисто заявнику або його батькам чи законним опікунам/піклувальникам (у разі отримання паспортів осіб віком до 16 років).ЗАМОВЛЕННЯ ПОСЛУГИ:


УВАГА! Просимо здійснювати замовлення пришвидшеної доставки ВИКЛЮЧНО якщо статус Вашого паспорта «Виготовлений».

(перевірити статус паспорта можна за отриманим під час подання паспортного клопотання номером на сайті http://passport.mfa.gov.ua )


Для пришвидшення доставки паспортів засобами DHL необхідно:


Крок 1. Замовити і оплатити відповідну послугу у компанії DHL. Замовлення можна здійснити на сайті компанії за наступним лінком https://dhlportal.com.ua


Крок 2. Надіслати до Генерального консульства України 2 документи:

- отриману від компанії DHL КВИТАНЦІЮ про сплату послуги з доставки паспорта (зразок такої квитанції ТУТ).

- роздруковану і підписану ЗАЯВУ (завантажити бланк заяви можна ТУТ).

Вказані документи необхідно надсилати у ВІДСКАНОВАНОМУ вигляді (у форматі PDF або JPEG) на електронну адресу Генерального консульства [email protected]  з приміткою « ДОСТАВКА ПАСПОРТА DHL». 

Для Вашої зручності просимо у листі вказувати контактний номер телефона.


ВАЖЛИВО! Надсилання до Генерального консульства клопотання про пришвидшення доставки паспорта АВТОМАТИЧНО означає, що Ви ознайомились з викладеною у даному розділі інформацією та надаєте Вашу згоду на викладені у даному розділі умови. 


Електронна адреса контактного центру «DHL»: [email protected]

Здійснити реєстрацію для отримання послуг оператора поштового зв’язку з міжнародних експрес-відправлень «VFS.Global» можливо за посиланням

 https://services.vfsglobal.com/ppj/uk/ukr/login

Замовити кур’єрську доставку та провести оплату за замовлення ПГУВК можливо за посиланням

https://services.vfsglobal.com/upa/uk/ukr/apply-passport


УВАГА! В умовах воєнного стану терміни доставки ПГУВК (персоналізованих бланків) можуть бути затримані до 2 тижнів.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux