• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
Спільна заява МЗС та ДМС України (укр./рос.)
Опубліковано 30 квітня 2014 року о 17:44

Окремі ЗМІ Росії поширюють викривлену інформацію про будівництво пунктів утримання нелегальних мігрантів в Україні, яку підхопило МЗС РФ у своїй черговій пропагандистській заяві від 28 квітня ц.р.

Дивує, наскільки хворобливою та спотвореною може бути уява авторів таких повідомлень, щоб побачити в Україні «концентраційні табори для жителів південно-східних областей».

Міністерство закордонних справ та Державна міграційна служба вважає за доцільне офіційно роз’яснити, що у вересні 2009 року в Україні розпочато реалізацію спільного з Європейським Союзом проекту «РЕАДМІТ 1», яким передбачено будівництво двох пунктів тимчасового перебування нелегальних мігрантів – у Донецькій та Миколаївській областях. Обидва пункти будуть розраховані на одночасне утримання 100 нелегальних мігрантів кожний.

На сьогоднішній день у сфері управління Державної міграційної служби України функціонують два пункти, у яких утримуються нелегальні мігранти – у Волинській та Чернігівській областях. Ці пункти розраховані на одночасне утримання відповідно 165 та 208 осіб та територіально розташовані поблизу західної та північної ділянок державного кордону України.

Будівництво аналогічних пунктів у Донецькій та Миколаївській областях дозволить заощадити витрати на транспортування нелегальних мігрантів, затриманих у східних та південних областях України до місця утримання.

Слід зазначити, що до пункту тимчасового перебування нелегальних мігрантів можуть бути поміщені виключно іноземці або особи без громадянства, які порушили міграційне законодавство та щодо яких прийнято рішення про примусове видворення за межі України.

***

СОВМЕСТНОЕ ЗАЯВЛЕНИЕ МИД И ГМС УКРАИНЫ

Отдельные СМИ России распространяют искаженную информацию о строительстве пунктов содержания нелегальных мигрантов в Украине, которую подхватило МИД РФ в своем очередном пропагандистском заявлении от 28 апреля с.г.

Удивляет, насколько болезненной и искаженной может быть воображение авторов таких сообщений, чтобы увидеть в Украине «концентрационные лагеря для жителей юго -восточных областей».

Министерство иностранных дел и Государственная миграционная служба считает целесообразным официально разъяснить, что в сентябре 2009 года в Украине начато реализацию совместного с Европейским Союзом проекта «Реадмит 1» , которым предусмотрено строительство двух пунктов временного пребывания нелегальных мигрантов - в Донецкой и Николаевской областях. Оба пункта будут рассчитаны на одновременное содержание 100 нелегальных мигрантов каждый.

На сегодняшний день в сфере управления Государственной миграционной службы Украины функционируют два пункта, в которых содержатся нелегальные мигранты - в Волынской и Черниговской областях. Эти пункты рассчитаны на одновременное содержание соответственно 165 и 208 человек и территориально расположены вблизи западного и северного участков государственной границы Украины.

Строительство аналогичных пунктов в Донецкой и Николаевской областях позволит сэкономить затраты на транспортировку нелегальных мигрантов, задержанных в восточных и южных областях Украины в места содержания.

Следует отметить, что в пункт временного пребывания нелегальных мигрантов могут быть помещены только иностранцы или лица без гражданства, нарушивших миграционное законодательство и в отношении которых принято решение о принудительном выдворении за пределы Украины.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux