• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
Заява МЗС України щодо другого загальнонаціонального "круглого столу" національної єдності (укр./рос.)
Опубліковано 18 травня 2014 року о 20:31

17 травня в Харкові розпочав роботу другий загальнонаціональний «круглий стіл» національної єдності.

Цей діалог свідчить про готовність Уряду України відкрито обговорювати найгостріші проблеми нашого суспільства та спільну відданість справі національного порозуміння й об’єднання найширших відповідальних політичних і громадських кіл України. Це також вияв послідовного виконання Україною Женевських домовленостей від 17 квітня ц.р.

У той час як Україна та інші учасники Женевського процесу роблять все можливе для захисту життя людей та деескалації ситуації в окремих районах на сході держави, Росія залишається єдиною серед підписантів заяви, хто не зробив жодного кроку в цьому напрямку.

Росія продовжує цинічно дестабілізувати становище. Жодні обіцянки президента Володимира Путіна не були підкріплені реальними діями. Росія демонстративно зосереджує війська на кордоні з Україною, підтримує та координує діяльність терористичних угруповань, відмовляється засудити чинені ними вбивства, катування та захоплення адміністративних приміщень, а також нарощує агресивну риторику проти Української держави – невщухаючий вал брехні і пропаганди.

Цілком очевидно, що своїми діями Кремль намагається перешкодити справжньому національному діалогові в Україні, не дозволити реалізувати обраний курс на демократичні реформи і підірвати можливість проведення президентських виборів 25 травня.

Закликаємо міжнародне співтовариство об’єктивно оцінювати процеси порозуміння і безпеки в нашій державі, не піддаватися тотальній брехні російської пропаганди і вжити проти російської влади всіх можливих рішучих, скоординованих та консолідованих заходів, щоб зупинити агресора і не дати йому зірвати процес волевиявлення Українського народу.

* * *

Заявление МИД Украины в отношении второго общенационального «круглого стола» национального единства

 

17 мая в Харькове начал работу второй общенациональный «круглый стол» национального единства.

Этот диалог свидетельствует о готовности Правительства Украины открыто обсуждать наиболее острые проблемы нашего общества и общую приверженность делу национального согласия и объединения широких ответственных политических и общественных кругов Украины. Это также проявление последовательного выполнения Украиной Женевских договоренностей от 17 апреля с.г.

В то время как Украина и другие участники Женевского процесса делают все возможное для защиты жизни людей и деэскалации ситуации в отдельных районах на востоке государства, Россия остается единственной из подписавших заявление, кто не сделал ни одного шага в этом направлении.

Россия продолжает цинично дестабилизировать положение. Никакие обещания президента Владимира Путина не были подкреплены реальными действиями. Россия демонстративно сосредоточивает войска на границе с Украиной, поддерживает и координирует деятельность террористических группировок, отказывается осудить совершаемые ими убийства, пытки и захват административных помещений, а также наращивает агрессивную риторику против Украинского государства – неутихающий вал лжи и пропаганды.

Совершенно очевидно, что своими действиями Кремль пытается помешать настоящему национальному диалогу в Украине, не разрешить реализовать избранный курс на демократические реформы и подорвать возможность проведения президентских выборов 25 мая.

Призываем международное сообщество объективно оценивать процессы взаимопонимания и безопасности в нашем государстве, не поддаваться тотальной лжи российской пропаганды и принять против российской власти всевозможные решительные, скоординированные и консолидированные меры, чтобы остановить агрессора и не дать ему сорвать процесс волеизъявления Украинского народа.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux