• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • Українською
  • English
Коментар МЗС України з нагоди виборів до Європейського Парламенту, що відбулися в державах-членах ЄС 22-25 травня 2014 року (укр./рос.)
Опубліковано 27 травня 2014 року о 20:17

Україна вітає успішне проведення виборів до Європейського Парламенту, які у переважній більшості країн-членів ЄС пройшли в один день з позачерговими виборами Президента України.

В Україні уважно стежать за підсумками виборчого процесу в ЄС, які вперше з часу набрання чинності Лісабонським договором будуть враховані при обранні наступного Президента Європейської Комісії. У такий спосіб ЄС послідовно робить кроки до демократизації процесу формування його ключових інституцій, який полягає у врахуванні думки громадян ЄС.

Оцінюючи діяльність Європейського Парламенту сьомого скликання (2009-2014 рр.) та його роль у зміцненні відносин між Україною та ЄС, Україна висловлює глибоку вдячність за послідовну підтримку з боку ЄП її зусиль на шляху наближення до Європейського Союзу. У цьому зв’язку відзначаємо безпрецедентну з точки зору зовнішньополітичної діяльності ЄС Моніторингову місію ЄП за участю колишніх Президентів ЄП П.Кокса та Республіки Польща А.Кваснєвського. Унікальний досвід цього інструменту полягає у тому, що навіть у найбільш складні для наших двосторонніх відносин часи він залишався надійним та неупередженим каналом спілкування між Україною та ЄС.

Важливим свідченням відданості Європейського Парламенту демократичному розвитку України стали його рішення стосовно відрядження в Україну делегацій ЄП зі спостереження за виборами у 2010, 2012 та 2014 роках.

Сподіваємося, що Європейський Парламент нової каденції продовжить сприяти поглибленню відносин між Україною та ЄС, у тому числі у контексті подальшого розвитку відносин між Україною та ЄС на принципах політичної асоціації та економічної інтеграції, запровадження безвізового режиму для громадян України та послідовного підтвердження чіткої перспективи членства України в Європейському Союзі.

***

Комментарий МИД Украины по случаю выборов в Европейский Парламент, состоявшихся в государствах - членах ЕС 22-25 мая 2014 года.

Украина приветствует успешное проведение выборов в Европейский Парламент, которые в подавляющем большинстве стран ЕС прошли в один день с внеочередными выборами Президента Украины.

В Украине внимательно следят за итогами избирательного процесса в ЕС, которые впервые со времени вступления в силу Лиссабонского соглашения будут учтены при избрании следующего Президента Европейской Комиссии. Таким образом, ЕС последовательно предпринимает шаги по демократизации процесса формирования его ключевых институтов, который заключается в учете мнения граждан ЕС.

Оценивая деятельность Европейского Парламента седьмого созыва (2009-2014 гг ) и его роль в укреплении отношений между Украиной и ЕС, Украина выражает глубокую благодарность за последовательную поддержку со стороны ЕП ее усилий на пути приближения к Европейскому Союзу. В этой связи отмечаем беспрецедентную с точки зрения внешнеполитической деятельности ЕС мониторинговую миссию ЕП с участием бывших Президентов ЕП П.Кокса и Республики Польша А.Квасневского. Уникальный опыт этого инструмента заключается в том, что даже в наиболее сложные для наших двусторонних отношений времена он оставался надежным и беспристрастным каналом общения между Украиной и ЕС.

Важным свидетельством преданности Европейского Парламента демократическому развитию Украины стали его решения относительно направления в Украину делегаций ЕП по наблюдению за выборами в 2010, 2012 и 2014 годах.

Надеемся, что Европейский Парламент новой каденции продолжит содействовать углублению отношений между Украиной и ЕС, в том числе в контексте дальнейшего развития отношений между Украиной и ЕС на принципах политической ассоциации и экономической интеграции, введение безвизового режима для граждан Украины и последовательного подтверждения четкой перспективы членства Украины в Европейском Союзе.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux