• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • Українською
  • English
Співробітники Генерального консульства України в Чикаго взяли участь у мітингу щодо засудження дій Російської Федерації та сепаратистів на Сході України
Опубліковано 20 липня 2014 року о 18:53

19 липня 2014 року у центрі м. Чикаго був проведений мітинг щодо засудження дій Російської Федерації та сепаратистів на Сході України, які призвели до падіння літака авіакомпанії «Малайзійські авіалінії», організований Іллінойським відділенням Українського Конгресового Комітету Америки (УККА).

Під час мітингу, у якому взяли участь представники Генерального консульства України в Чикаго, української, литовської, латвійської та інших діаспор міста Чикаго та штату Іллінойс, виступили: Генеральний консул України в Чикаго Андрій Праведник, керівники Іллінойського відділення УККА Олесь Стрільчук, Павло Бандрівський та Марта Фаріон, які засудили дії терористів та Російської Федерації, яка їх підтримує. Представники українського духівництва провели панахиду за загиблими внаслідок цього терористичного акту.

Захід висвітлювали провідні телеканали міста Чикаго (FOX32, Сhicago5, Q2). Також після заходу Андрій Праведник дав інтерв’ю кореспонденту телеканалу WGN9.

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux