• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
Президент відкрив Міжнародну конференцію на підтримку реформ: Сьогодні Україна - найперспективніша країна у світі
Опубліковано 29 квітня 2015 року о 02:18

Президент Петро Порошенко відкрив Міжнародну конференцію на підтримку реформ в Україні, яка проходить сьогодні у Києві. Звертаючись до учасників конференції, Глава держави наголосив: «Ваша солідарність є ключем до вирішення наших нинішніх труднощів, а також майбутнього України, яку ми бачимо повністю інтегрованим, економічно динамічним і продуктивним членом європейської сім'ї народів».

Президент відзначив, що Україна продовжує послідовно рухатися на шляху європейської інтеграції та впровадження реформ в усіх сферах суспільного, політичного та економічного життя. «Кожен день триває боротьба на два фронти - один, це боротьба за збереження нашої свободи і територіальної цілісності; інший, боротьба, щоб вижити економічно, викорінити корупцію і провести всеосяжні, і навіть дуже болючі реформи, щоб зробити нову Україну», - сказав Петро Порошенко.

Незважаючи на те, що Україна, як і раніше, перебуває під загрозою війни, зазначив Президент,- «ми сповнені рішучості зробити прорив і рухатися до своєї мети». «Деолігархізація, демонополізація, дерегулювання і децентралізація, а також боротьба з корупцією є основними можливостями для наших реформ», - сказав Глава держави.

«Наша мета полягає в тому, щоб побудувати і забезпечити незворотність системи, яка гарантує демократію, права і свободи людини; політичну систему, яка дотримується стандартів європейської політичної культури», - сказав Президент.

Президент наголосив, що Україна послідовно рухається у фарватері Угоди про Асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

Президент поінформував учасників про діяльність Національної Ради реформ, яка координує реформи та діяльність в цьому напрямку всіх трьох гілок влади за участю громадянського суспільства: «Ми створили ефективну команду реформ. Я пишаюся тим, що уряд складається з багатьох реформаторських професіоналів, які змінюють країну в напрямку найкращих світових стандартів», - наголосив Петро Порошенко.

Окрему увагу Глава держави звернув на боротьбу з корупцією, яка, за його словами, залишається головним пріоритетом. Він повідомив, що Національне бюро по боротьбі з корупцією, яке було створено відповідно до найкращих міжнародних стандартів, вже розпочало свою роботу. При цьому Президент наголосив на тому, що робота Бюро значною мірою орієнтована на відновлення довіри до України в очах українського суспільства та іноземних інвесторів.

«Ми прагнемо запровадити нові правила гри. Україна потребує інвестицій, щоб створювати і розвивати свій величезний потенціал - потенціал, яким так довго нехтували. Нам потрібні інвестиції щоб відновити нашу економіку і почати стійке зростання - зростання, яке не тільки модернізує Україну, а яке буде вигідно й для інвесторів в Україні», - зазначив Президент.

Говорячи про потенціал України, Глава держави наголосив, що сьогодні Україна є одним з найперспективніших місць для інвестицій. «Хоча ми маємо справу з військовою агресією на сході, нам вдалося довести площу нестабільності до 7% території України, включаючи Крим. І нам вдається тримати ситуацію під контролем», - сказав Президент.

Наприкінці свого виступу Глава держави звернувся до присутніх із закликом вірити в Україну і підтримувати її. «Будь ласка, повірте в Україну і приєднуйтесь до нас в цьому історичному процесі», - сказав Петро Порошенко.

Міжнародна конференцію на підтрімку реформ в Україні, яка проходить сьогодні у Києві, спрямована на мобілізацію і збільшення підтримки України. В її роботі беруть участь більше 500 іноземних інвесторів, представників бізнесу та урядових структур з 56 країн світу.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux