• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
Спільна заява Сполучених Штатів Америки та України під час Американсько-українського бізнеc-форуму
Опубліковано 17 липня 2015 року о 23:35

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк та Міністр торгівлі Сполучених Штатів Америки Пенні Пріцкер зробили спільну заяву про наступне:

«Ми із великим задоволенням взяли участь у Американсько-українському бізнес-форумі, що відбувся 13 липня у Вашингтоні, разом з більш ніж 150 поважними українськими та американськими бізнесменами і високопосадовцями, у числі яких був Віце-президент США Джо Байден, українські міністри фінансів, аграрної політики та продовольства, інфраструктури, економічного розвитку і торгівлі. В ході заходу ми провели плідні обговорення економічних реформ в Україні, а також погодилися спільно працювати над створенням нових торговельних та інвестиційних можливостей, які забезпечать демократичну та процвітаючу Україну».

«Незважаючи на те, що Уряд України продовжує боротися з російською агресією на сході країни та окупацією Криму, він спромігся здійснити ключові реформи для підвищення конкуренції, зниження рівня корупції та зміцнення верховенства права. Під час бізнес-форуму провідні бізнесмени привітали амбітний масштаб та темпи цих реформ, а також надали конкретні рекомендації щодо подального поліпшення бізнес-середовища в Україні. Вони підкреслили важливу роль, яку американські та українські бізнес-спільноти відіграють у підтримці інтеграції України у європейську та світову економіки».

«У рамках нашого спільного бажання поглибити економічні зв'язки та у контексті подальшої діяльності за підсумками Форуму, США та Україна домовилися посилити підтримку та забезпечити проведення необхідних реформ для розвитку чесної конкуренції і підприємництва, заснованих на засадах верховенства права; розширити діалог між владою та бізнесом, приділяючи особливу увагу зростанню у таких сферах як сільське господарство, енергетика, фармацевтика та інших ключових галузях; а також зміцнити двосторонні дипломатичні зусилля задля реалізації вищезазначених пріоритетів, включаючи запланований візит Міністра торгівлі США Пенні Пріцкер до Києва в жовтні 2015 року.

Уряд України зобов'язується прийняти конкретні та значимі заходи для повного впровадження реформи газового сектору; зміцнити захист прав інтелектуальної власності аби засвідчити підтримку власних творчих та інноваційних індустрій; та активізувати зусилля для приєднання до угоди СОТ про державні закупівлі. Під час свого візиту у жовтні, Міністр Пріцкер бажає підкреслити успіх України в імплементації цих реформ. Протягом наступних дванадцяти місяців Уряд України зобов'язався розробити та прийняти оновлений та сучасний податковий кодекс, що забезпечив би зростання бізнесу, а також продемонструвати реальний прогрес у проведенні справедливої та чесної приватизації державних підприємств.

Міністерство торгівлі США впевнене у своєму прагненні активно співпрацювати з Урядом України, щоб забезпечити всебічне інформування американських бізнес-спільнот про прогрес у вищезгаданих реформах через регулярні серії вебінарів, семінарів та форумів з провідними керівниками американських компаній.

Сьогоднішній Форум, який був організований спільними зусиллями наших урядів і Торгівельною Палатою США, продемонстрував, що американський уряд та бізнес-спільнота безпосередньо зацікавлені в успіху України. Всі учасники підтвердили, що Україна відкрита для бізнесу і самовіддано реформує та модернізує свою економіку»

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux