• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
Володимир Гройсман - Главам іноземних дипломатичних місій: Об'єднуючи зусилля, ми зможемо побудувати сильну Україну
Опубліковано 27 квітня 2017 року о 17:00

Уряд виступає за поглиблення міжнародної співпраці та поглиблення економічного співробітництва України із іншими країнами, що сприятиме зміцненню національної економіки та побудови сильної економічно України. На цьому наголосив Прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час зустрічі із Главами іноземних дипломатичних місій, що відбулася сьогодні у будівлі Міністерства закордонних справ України.

"Ми високо цінуємо співпрацю з нашими міжнародними партнерами, але будемо вітати і підтримувати об'єднання наших зусиль щодо зміцнення нашої національної економіки. Зовнішня підтримка України - це необхідний вимушений крок, але ми хочемо побудувати сильну економічно країну, а це можливо, коли ми будемо посилювати нашу співпрацю, коли ми будемо зміцнювати економічне співробітництво між нашими країнами, збільшувати можливості торгівлі між країнами, нарощувати потенціал щодо зон вільної торгівлі з іншими країнами. Це все порядок денний нашої міжнародної співпраці", - наголосив Володимир Гройсман.

Забезпечення економічного зростання є одним з найголовніших пріоритетів діяльності Уряду, що визначено середньостроковим планом його пріоритетних дій до 2020 року, зазначив він. Уряд ставить за завдання змінити сировинний тип економіки на економіку, що буде створювати додану вартість - для цього в України є необхідний набір усіх технологій і компонентів для підвищення конкурентоздатності, наголосив він.

У цьому контексті Уряд докладає зусиль для створення належного клімату для інвестицій у країні, наголосив Прем’єр-міністр та закликав представників іноземних дипломатичних місій підтримувати інвестиційний процес в Україні.

"Хочу запевнити, що ми захистимо кожен долар, євро, гривню, що будуть інвестовані в українську економіку. Ми створимо належні якісні умови для діяльності цих компаній. Ми зацікавлені не в кількості інвестицій, а ми зацікавлені в успішних інвестиціях, тому наше завдання сьогодні, щоб ті, хто інвестує в Україну, отримали успіх", - підкреслив Прем’єр-міністр.

 

* * *

 

Уряд України розглядає покращання якості життя громадян та посилення позицій держави на міжнародному рівні ключовою метою всіх запроваджених реформ. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі із Главами іноземних дипломатичних місій.

"Головний виклик сьогодні для нас - забезпечити підвищення якості життя українських громадян. Україна - це прекрасна країна, яка має зайняти своє місце на мапі Європи і світу. Я глибоко переконаний у тому, що ми цього досягнемо, - наголосив Прем’єр-міністр. - Ми не будемо Урядом чергових популістів. Ми реалісти, які реально дивляться на проблеми і готові їх вирішувати. Ми готові сьогодні відновлювати нашу інституційну силу для того, щоб ефективно вирішувати проблеми, які накопичилися десятиріччями".

Володимир Гройсман зауважив, що останні три роки Україна стикається з неймовірними викликами та разом з міжнародними партнерами проводить необхідні перетворенні - вкрай актуальні й затребувані.

Глава Уряду нагадав, що за результатами 2016 року Кабінету Міністрів вдалося посилити економічне зростання, продовжити співпрацю з Міжнародним валютним фондом та сформувати спільну програму дій для забезпечення необхідних Україні трансформацій. Одними з  найбільш успішних, за словами Прем’єр-міністра, стали: реформа з децентралізації влади,  реформа енергетичного сектору, оптимізація податкового законодавства, запуск перетворень в сфері державної служби, створення інфраструктури в сфері боротьби з корупцією, запуск судової реформи. Цього року Уряд зосереджується над проведенням пенсійної, земельної реформи, реформи освіти, охорони здоров'я та масштабної приватизації неефективних та нестратегічних державних підприємств.  

"П'ять ключових реформ, які мають змінити країну. Ці реформи і є можливістю для сталого економічного розвитку", - підкреслив Володимир Гройсман.

Він додав, що наразі Уряд запроваджує середньострокове планування, яке покаже, якою буде країна через 5-10 років. З цією метою було сформовано й ухвалено Середньостроковий план пріоритетних дій до 2020 року, направлений на стимулювання економічного зростання, належного державного урядування, розвитку людського потенціалу, верховенства права та антикорупційної політики, безпеки і оборони.

При цьому Глава Уряду підкреслив, що Кабінет Міністрів налаштований на об'єднання зусиль із усіма гілками влади, політичними й громадськими колами задля здійснення необхідних змін.

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux